پلیس/ سردار "سید محمود میرفیضی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل مخابرات و سیم برق در سطح شهرستان رامسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی و همچنین تقویت گشت های انتظامی، ماموران پلیس آگاهی سرانجام موفق به شناسایی یکی از سارقان سابقه دار و معتاد به موادمخدر شدند.
فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با شناسایی مخفیگاه متهم به سرقت و هماهنگی قضائی، ماموارن انتظامی شهرستان رامسر این فرد را حین تردد با یک دستگاه خودرو متوقف و دستگیر کردند و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.
سردار میرفیضی، گفت: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی با همکاری 3 همدستش اعتراف کرد که در ادامه ماموران با تشکیل تیم ویژه عملیاتی در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی هر 3 متهم به سرقت را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به بیش از 35 فقره سرقت سیم برق و کابل های مخابراتی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
سردار میرفیضی با اشاره به اینکه مصرف مواد مخدر ریشه اغلب جرایم به ویژه سرقت است، تصریح کرد: اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی به خانواده ها، تهیه و تولید برنامه های مستند از وضعیت اجتماعی و عواقب مصرف سوء موادمخدر و استفاده از ظرفیت رسانه ها نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی و جرایم دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9