تسنیم/ مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: در حال حاضر مرغ تازه به قیمت ۸۱۰۰ تومان در بازارهای سازمان میادین و با اندکی اختلاف در واحد‌های صنفی توزیع می‌شود.
پرویز زرگر در حاشیه دوازدهمین جلسه هفتگی تنظیم بازار استان البرز اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع تنظیم بازار و معیشت مردم این جلسات به صورت هفتگی برگزار می‌شود.
وی افزود: یکی از موارد مهم تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز گرم و گوشت منجمد استان البرز بود.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز با بیان اینکه جهاد کشاورزی در حال حاضر مرغ تازه را به قیمت 8100 تومان در بازارهای سازمان میادین و با اندکی اختلاف در واحد‌های صنفی توزیع می‌کند، بیان کرد: این نرخ، قیمت متعادل برای مصرف کنندگان است و گوشت قرمز گرم روزانه 200 لاشه تازه گوسفند وارد استان و توزیع می‌شود و در راستای تعادل گوشت قرمز این توزیع انجام می شود.
وی با بیان اینکه کمبود گوشت قرمز از محل گوشت‌های گرم وارداتی جبران می‌شود، تصریح کرد: برای استان البرز این مقدار گوشت گرم گوسفند تحویل می‌شود و گوشت منجمد برزیلی هم با توجه به مصرف در این ایام 1.5 تن بوده که با دستور استاندار البرز و پیگیری جهاد کشاورزی به روزانه ده تن افزایش پیدا کرده و مردم هم از این گوشت استقبال می‌کنند و در این ایام هم به مصرف مردم افزوده شده است.
زرگر با بیان اینکه در دیگر اقلام مشکلی وجود ندارد و مشمول حمایت هستند،گفت: در بازار استان البرز مشکل خاصی در کالاهای اساسی نداریم و‌ در کارگروه تنظیم بازار در جلسه امروز بر موضوع نظارت بر دارو و توزیع آن تاکید شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af