آخرین خبر/ دونده استان مرکزی همزمان با تاسوعای حسینی و به عنوان سفیر فرهنگ عاشورایی مسیر اراک - قم را دوید.
«مجتبی یادگاری» گفت : این اقدام ورزشی و فرهنگی در راستای ترویج اهداف نهضت حسینی و حمایت از مردم و کودکان مظلوم یمن انجام شد.
وی توضیح داد: مسیر اراک - قم حدود 135 کیلومتر است که طی کردن آن یک روز و نیم زمان می برد و هر 2 ساعت یک بار به مدت 10 دقیقه توقف و استراحت انجام می شود.
این ورزشکار دونده اظهار داشت: پیش از این نیز مسیر اراک تامرقد امام راحل و اراک به مشهدمقدس نیز به عنوان سفیر گسترش فرهنگ علوی و فاطمی و انقلابی را دویده ام و علاوه بر اینکه دویدن را برای حفظ سلامت جسم و رح انجام می دهم تلاش شده تا از این ورزش به عنوان وسیله ای برای مسایل فرهنگی استفاده کنم.
وی اظهار داشت: پشتیبانی از ولایت مهمترین پیام عاشورای حسینی است و اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان و نوجوانان باید با الگو برداری از این مکتب مقدس در مسیر ولایت و انقلاب گام بردارند.
پیمودن مسیرهای شهرستان گیلانغرب (کرمانشاه)-شهرستان سرپل ذهاب به‌ مسافت 60 کیلومتر به مدت زمان 5 ساعت و 30 دقیقه در راستای ابراز همدردی با زلزله زدگان غرب کشور، ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ساوه- شهرصنعتی کاوه به مسافت 20 کیلومتر به مدت زمان یک ساعت و 15 دقیقه در راستای اعلام همدردی با خانواده شهدا کشتی نفتکش سانچی و شهابیه (شهرستان خمین)- بیت امام خمینی (ره)به مسافت 20 کیلومتر به مدت زمان یک ساعت و 20 دقیقه از دیگر سوابق این دونده اراکی است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today
آخرین خبر استان مرکزی در سروش :
http://sapp.ir/Markazi.online
آخرین خبر استان مرکزی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157810688C326514760f