جماران/حادثه برخورد اتوبوس مسافربری کرمان - تهران با تانکر حامل سوخت شامگاه دوشنبه 26 شهریورماه در ساعت 23 و 14 دقیقه در محور کاشان - نطنز اتفاق افتاد که در این حادثه از 47 سرنشین این خودرو زخمی شدند و 19 نفر جان خود را از دست دادند.
جمعه مصادف با 11 محرم الحرام با صدور پیامی مشترک از سوی نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان و سرپرست استانداری کرمان عزای عمومی اعلام شد.
در این پیام آمده است: حادثه دردناک و غم انگیز تصادف اتوبوس تهران - کرمان در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی و جان باختن و مجروح شدن تعدادی از هم استانی های کرمانی موجب تالم و تاثر عمیق گردیده و تمامی کرمانیان و ایرانیان را داغدار کرده است.
از این رو روز جمعه 30 شهریورماه مصادف با یازدهم محرم الحرام را عزای عمومی اعلام می کنیم.
در ادامه این پیام آمده است، به یقین این حادثه داغی بزرگ بر دل تمامی مردم و مسئولان گذاشته و تاکید عمومی بر این است که ضمن پیگیری دقیق و سریع دلایل بروز این حادثه، با مقصران اصلی آن برخورد قاطع و قانونی انجام پذیرد.
حادثه برخورد اتوبوس مسافربری کرمان - تهران با تانکر حامل سوخت شامگاه دوشنبه 26 شهریورماه در ساعت 23 و 14 دقیقه در محور کاشان - نطنز اتفاق افتاد که در این حادثه از 47 سرنشین این خودرو زخمی شدند و 19 نفر جان خود را از دست دادند.جماران/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00