فردا/ قیام امام حسین (ع) در برابر رژیم طاغوتی یزید، خط سرخ مبارزه با طاغوتیان و مستکبران تاریخ در همه اعصار را ترسیم کرده است و آزادی خواهان جهان هرسال به عشق سید و سالار شهیدان و شهید امر به معروف و نهی از منکر بر سر و سینه می‌زنند.
مردم شهرستان‌های استان تهران نیز از این قاعده مستثنی نیستند و امروز، هم زمان با دهم محرم الحرام، روز عاشورای حسینی و سال روز شهادت امام سوم شیعیان به عزاداری‌های پرشور و با شکوه پرداختند.
فریاد «لبیک یا حسین» هم زمان با شب عاشورای اباعبدالله (ع) در دارالمؤنین ملارد طنین‌انداز شد.
سراسر شهرستان شهریار ظهر امروز حال و هوای دیگری داشت، فضایی که شاید نسبت به سال‌های گذشته متفاوت‌تر بود و روز پر افتخار دیگری رقم زد و شهریاری‌ها را برای یک سال بیمه کرد.
مردم ولایت‌مدار شهرستان رباط کریم نیز ظهر امروز با کاروان قافله سالار کربلا، هم نالا شدند و در سوگ شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به سر و سینه زدند.
ظهر امروز هیچ جای خالی در خیابان‌های رباط کریم نبود، هرکدام از رباط کریمی‌ها به طریقی که می‌توانستند، ارادت خود را به اهل‌بیت (ع) نشان دادند، یکی نذری پخش می‌کرد، دیگری سقا شده و آب به عزاداران می‌داد و نفر بعد شیر بین حسینیان توزیع می‌کرد.
شهرستان ری، به عنوان قبله تهران نیز عاشورایی به یادماندنی را نسبت به سال‌های گذشته تجربه کرد و حضور پرشور مردم ولایتمدار و عزاداران حسینی از جای جای استان تهران و شهرستان‌های اطراف در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) فضای خاصی ایجاد کرده بود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar