ایرنا/ مسئول منطقه اورژانس شهرستان کبودرآهنگ گفت: چهار راس دام بر اثر رعد و برق در ورودی جاده قدیم گل تپه از سمت سوباشی تلف شدند.
داوود مرادی روز شنبه افزود: بر اثر صاعقه چوپان 28 ساله نیز دچار جراحت شد که شاهدان بدون اطلاع به مرکز فوریت های پزشکی 115 مصدوم را به درمانگاه گل تپه منتقل کردند.
مسئول منطقه اورژانس شهرستان کبودرآهنگ اظهار داشت: درحال حاضر با توجه به شدت مصدومیت چوپان وی توسط مرکز فوریت های پزشکی به بیمارستان بعثت شهر همدان منتقل شده است.
به گزارش ایرنا پیش از این حادثه یک جوان 22 ساله در اسدآباد، 2 برادر موتورسوار در نهاوند و 2 شهروند شامل پیرمرد 70 ساله در روستای بوجان و جوان 24 ساله در روستای قلعه نو تویسرکان بر اثر برخورد رعد و برق جان خود را از دست دادند.
12 خرداد امسال وقوع صاعقه در باغ های روستای توسک سفلی واقع در شهرستان ملایر منجر به مرگ سه فرد 25، 30 و 67 ساله و مجروح شدن 2 نفر دیگر شد.
همچنین بر اثر برخورد صاعقه، یک جوان در روستای قلعه جوق از توابع شهرستان رزن جان خود را از دست داد.
رعد و برق پیش از این جان 14 راس بره و یک چهار پا را در بخش گل تپه شهرستان کبودرآهنگ گرفت اما چوپان از این حادثه جان سالم به در برد.
شهرستان کبودرآهنگ با بیش از 155 هزار نفر جمعیت و سه بخش مرکزی، شیرین سو و گل تپه در منطقه شمال غربی استان همدان قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
http://sapp.ir/Hamedan.Online
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e