العالم/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نیروهای امنیتی ایران به زودی از عاملان حمله تروریستی اهواز انتقام خواهند گرفت و ملت ایران به زودی واکنش قاطعانۀ نیروهای مسلح ایران را به چشم خواهند دید.
مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره حادثه تروریستی امروز اهواز اظهارداشت: حمله تروریستی اهواز که کار مزدوران استکبار بود، هیچ دستاورد نظامی محسوب نمی شود زیرا در این حمله افراد بی گناه کشته شدند.
وی ضمن کوردلانه خواندن حمله تروریستی امروز اهواز، افزود: حملاتی مشابه این حمله در گذشته نیز اتفاق افتاده بود.
عضو کمیسیون امنیت ملی یادآور شد: گروهک تروریستی "الاحوازیه" در کنار صدام معدوم و بعثی ها می جنگید و در جنگ تحمیلی از حمایت های رژیم صدامی برخوردار بود.
ذوالنور تاکید کرد: نظام استکباری خصوصاً آمریکا و دست نشانده هایش در منطقه از جمله عربستان سعودی از چنین گروهک های تروریستی حمایت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: نیروهای امنیتی ایران به زودی از عاملان حمله تروریستی اهواز انتقام خواهند گرفت و ملت ایران به زودی واکنش قاطعانۀ نیروهای مسلح ایران را به چشم خواهند دید.
ذوالنوری در پایان با بیان اینکه حضور مردم در مراسم رژه برای مشاهده این مراسم باعث افزایش تعداد شهدا شده است گفت: حمله تروریستی اهواز 29 شهید و 57 زخمی برجای گذاشته است و اکنون وضعیت امنیتی در اهواز کاملاً برقرار است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335