ورزش 3/ باشگاه استقلال تهران قبل از فرارسیدن تعطیلات با ارسال نامه‌ای از باشگاه نساجی درخواست کرد که 1500 قطعه بلیط در اختیار تماشاگران آن‌ها برای جدال با نساجی قرار بگیرد. درخواستی که مورد مخالفت باشگاه مازندرانی قرار گرفت و در ادامه اعتراض استقلالی‌ها را در پی داشت.
مهدی یکتا، مدیر روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران در این رابطه گفت: باشگاه نساجی طبق قانون فیفا و AfC و هم چنین فدراسیون فوتبال که از این دو پیروی می‌کند تنها 10 درصد از ظرفیت استادیوم شهید وطنی قائمشهر را در اختیار هواداران استقلال قرار داده است. ظرفیت ورزشگاه وطنی 10 هزار نفر است و ما هم طبیعتا 10 درصد از آن یعنی هزار صندلی را در اختیار تماشاگران حریف قرار دادیم.
وی صحبت خود را اینگونه ادامه داد: باشگاه نساجی از قانون موجود تبعیت کرده و ظرفیت مورد نظر را در اختیار هواداران استقلال قرار داده است. ای کاش همه باشگاه‌ها با هم کمک کنیم که این فرهنگ در فوتبال ایران جا بیفتد و هواداران و تیم حریف بدانند تنها ده درصد از ظرفیت ورزشگاه را در اختیار خواهند داشت. همه جای دنیا همین است و هواداران به آن احترام می‌گذارند و حالا تماشاگران لیگ ایران هم همه باید به آن احترام بگذارند. در آخر تاکید می‌کنم ما طبق قانون 10 درصد از ظرفیت 10 هزار نفری ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر را در اختیار استقلالی‌ها قرار دادیم تماشاگران خوب این باشگاه می‌توانند از آن استفاده کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9