آخرین خبر/ امام جمعه قم کسانی که در اندیشه خط سازش و خط سکوت هستند را در جبهه یزید دانست و گفت: کسانی که با اقتدار نظامی ایران مخالفت می‌کنند، در صف یزید هستند.
آیت‌الله سید محمد سعیدی پیش از ظهر امروز در رژه نیروهای مسلح استان قم که در بلوار پیامبر اعظم(ص) برگزار شد با اشاره به لزوم توجه به قدرت نظامی اظهار کرد: امت ایران امت منتظر است که میراث بزرگی همچون عاشورا را دارد، رژه‌ها و رزمایش‌ها در کشورمان یک عبادت به شمار می‌رود. در عصر غیبت هم برای تعجیل در فرج امام زمان(ع) دعا می‌کنیم و هم با تقویت نظامی خودمان، دشمنان را در هراس می‌اندازیم و کاری می‌کنیم که فکر ضربه زدن به نظام اسلامی را از سر بیرون کنند.
وی ادامه داد: رزمایش‌ها در دوران غیبت برای این است که اگر امام زمان(عج) ظهور کنند، همچون امام حسین(ع) ندای مظلومیت هل من ناصر ینصرنی را سر ندهند.
امام جمعه قم افزود: امام حسین(ع) در جهان دو جبهه حق و باطل را به نمایش گذاشت و خط سومی در کار نبود، آن‌هایی که در اندیشه خط سازش و خط سکوت هستند، بدانند که در جبهه یزید حرکت می‌کنند، جبهه حسینی با اطمینان به یاری حجت خدا می‌رود.
آیت‌الله سعیدی با اشاره به لزوم اقتدار نظامی کشورمان اظهار کرد: کسانی که با اقتدار نظامی ایران مخالفت می‌کنند، در صف یزید هستند. دنیا اقتدار کشورمان را می‌بیند و آرزوی ملاقات با ما را دارد، نه مدیران کشورمان چنین اجازه ای دارند و نه مردم به آنها چنین اجازه‌ای می‌دهند.
وی افزود: قدر اقتدار کشورمان را می‌دانیم و در برابر دشمن با اقتدار ایستادیم.



همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قم را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قم در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP4X0C8J_Xh0Eh1Cg
آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday
آخرین خبر قم در سروش :
http://sapp.ir/qomakhbar
آخرین خبر قم در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155648000C6825f69b99