تسنیم/مدیر شرکت ملی نفتی استان تهران با اشاره به اینکه بنزین یورو ۴ در شهرستان‌های استان تهران توزیع می‌شود گفت: ۵۰ دستگاه کامیونت مطابق با استانداردها ساخته شده که هر جایی که فردی نیاز به سوخت داشته باشد به صورت سیار آن را تأمین می‌کنند.
کرامت ویس کرمی در جلسه اقتصاد مقاومتی استان تهران با اشاره به استاندارد بودن سوخت در بخش حمل و نقل تهران اظهار داشت: در حال حاضر سوخت‌هایی که برای خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد از جنس یورو4 است و شرکت ملی نفت استان تهران در سال 97 در بخش حمل و نقل سوخت صد درصد یورو 4 توزیع می‌کند.
وی با بیان اینکه توزیع سوخت با استاندارد یورو 4 در شهرستان‌های استان تهران نیز در حال اجرا است افزود: شرکت ملی نفت استان در زمینه توزیع بنزین سیار با یکی از شرکت‌های توزیع سوخت تفاهم‌نامه امضا کرده و مجوز لازم جهت فعالیت این شرکت را وزارت نفت اخذ کرده است.
مدیر شرکت ملی نفت استان تهران تصریح کرد: توزیع بنزین سیار با خودروهای سیار سوخت با یک تماس تلفنی صورت می‌گیرد که در این زمینه 50 دستگاه کامیونت مطابق با استانداردها ساخته شده و در تهران فعالیت دارند این کامیونت‌ها هر کجایی که فردی نیاز به سوخت داشته باشد آن را تأمین می‌کنند.
ویس کرمی با اشاره به قیمت بنزین سیار ادامه داد: هزینه سوخت توزیعی توسط خودروهای سیار مانند جایگاه‌ها است و فقط هزینه حمل و نقل با توافق خریدار و فروشنده بر مبنای مسافت طی شده صورت می‌گیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: فعالیت شرکت توزیع سوخت سیار کاملا قانونی و دارای مجوز است و امید است که بتوان با این اقدام جهت خدمت به شهروندان گام موثری برداریم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651