تابا/مهندس کورش مودت فرماندار هندیجان در جلسه با سران عشایر و طوایف در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان هندیجان در این باره اظهار کرد: در تقارن ایام دفاع مقدس با ایام محرم قرار داریم. نیروهای انتظامی و امنیتی پوشش خوبی در ایام محرم داشتند که دیدیم هیچ مشکلی در ایام عزاداری به وجود نیامد.
نماینده عالی دولت در ادامه افزود: با توجه به رویدادی که دیروز در شهر اهواز رخ داد تعدادی از نیروهای نظامی و انتظامی نیروهای سپاه پاسداران مورد حمله تروریستی دشمنان قرار گرفتند و تعدادی از مردم بی گناه با سلاح گرم به شهادت رسیدند؛ این حرکت را همه محکوم می‌کنیم. تمام احزاب سیاسی در کشور و استان و همچنین دیگر کشورها این حرکت را محکوم کرده اند.
وی افزود: با تیراندازی که تروریست ها به کودک ۴ ساله داشتند، دشمنی شان را با ملت ایران ثابت کردند.
فرماندار هندیجان ادامه داد: حضور پرشور مردم هندیجان با وحدت فردا در سطح شهر صورت خواهد گرفت و دستگاه‌های انتظامی و امنیتی هماهنگی لازم را در جهت برگزاری این تجمع اعتراضی دارند. این اقدام در ایجاد وحدت ملی در سطح استان و در سطح شهرستان توسط اقوام و گروه ها، بزرگان و معتمدین، ریش‌سفیدان، سران طوایف صورت خواهد گرفت.
مودت افزود: اگر چه ما مشکلات اقتصادی داریم ولی معتقدیم به آرمان های امام راحل و پای انقلاب ایستاده ایم و حضور پرشور و پر رنگ مردم فردا ساعت ۱۷ در میدان امام حسین صورت خواهد گرفت. لذا از بزرگان عشایر و طوایف انتظار داریم که در تجمع اعتراضی مردم هندیجان در برابر اقدام تروریستی شهر اهواز اهتمام نشان دهند و یک صدا و یک پارچه همه اقشار و همه گروه ها و بازاریان در کنار هم ان شالله این حرکت را محکوم خواهیم کرد.
مودت فرماندار هندیجان در پایان گفت: هندیجان دومین شهرستان است که حمله تروریستی را محکوم می کند وعده ما فردا راس ساعت ۱۷ در میدان امام حسین خواهد بود.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335