ایرنا/ عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران در خصوص شکایت شهردار سابق تهران از وی گفت: یکبار به دادسرا احضار شدم و هم اکنون با قید کفالت آزاد هستم.
محمود میرلوحی عصر دوشنبه در نشست خبری ارائه گزارش عملکرد یکساله کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران در تشریح دلایل شکایت شهردار تهران از وی افزود: قالیباف به دلیل بیان برخی نکات در 2 مصاحبه ام با خبرگزاری ایلنا شکایت کرده هرچند که رویکرد من، اصلاح ساختار و استرداد املاک و اموال در اختیار غیر بود.
وی ادامه داد: ترجیح می دهم بی سر و صدا این املاک را پس بگیریم و در زمان مناسب در این زمینه توضیح خواهم داد.
میرلوحی تصریح کرد: بر طبق آنچه بازپرس گفته مطرح کردن لیست املاک و هزینه های سال آخر شهرداری (در دوره گذشته) که به گفته من 'خاص' بوده محل اشکال قرار گرفته است.وی افزود: همچنین تشویش اذهان عمومی، توهین و نشر اکاذیب از مواردی بوده که از مصاحبه بنده استنباط شده است.
میر لوحی در ادامه با بیان اینکه از تجربه آقای روحانی عبرت گرفتیم و سند تحویل و تحول را تدوین کردیم، گفت: رئیس جمهوری در زمانی که مسئول دولت شدند گزارشی از آنچه تحویل گرفتند ارایه ندادند و این باعث شد آنان که مسئول نابسامانی ها بودند خود مدعی شوند.وی خاطرنشان کرد: این تجربه موجب شد که گزارش تحویل و تحول شهرداری توسط آقای نجفی در صحن شورا ارائه شود و در آن گزارش همه چیز واضح و روشن است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651