ایرنا/ مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: 144 برنامه در حوزه های مختلف آموزشی، پرورشی، فرهنگی، ورزشی ، تحول اداری ، توانمندسازی نیروی انسانی ، نوسازی ، بهسازی فضا و تجهیزات آموزشی برای سال تحصیلی 98-97 تدوین شده است.
خسرو ساکی افزود: این برنامه ها با هدف رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در بخش های تعلیم و تربیت اعتقادی، عبادی و اخلاقی، اجتماعی و سیاسی، زیستی و بدنی، زیبا شناختی و هنری، اقتصادی و حرفه ای، علمی و فناورانه سازماندهی شده است.
وی اظهار داشت: این برنامه ها در پرورش شخصیت دانش آموزان با محوریت پنج عنصر تفکر و تعقل، ایمان ، علم و عمل و توانمندسازی معلمان تاثیرگذار است.
وی از بهبود رابطه انسان با خویشتن، باخدا، سایر انسان ها، طبیعت و رساندن دانش آموزان به مراتبی از حیات طیبه در زندگی فردی و اجتماعی به عنوان دیگر اهداف برنامه های تدارک دیده شده در آموزش و پرورش البرز یاد کرد.
ساکی ادامه داد: این برنامه ها بر مبنای مفاد سند تحول بنیادین، سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب، ریاست جمهوری و وزیر آموزش و پرورش سازماندهی شده است.
وی بیان داشت: برنامه های طراحی شده در یک هزار و 960 کد مدرسه با داشتن 16 هزار و 796 کلاس درس به اجرا درآمده است.
استان البرز 444 هزار و 556 دانش آموز دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghQEyylArDddOA
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday
آخرین خبر البرز در سروش :
http://sapp.ir/Alborz.online
آخرین خبر البرز در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162463744C6827f642af