باشگاه خبرنگاران/ فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: در دوران دفاع مقدس روحانیون نقش ارزنده ای را در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشتند.
سردار بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در همایش تجلیل از روحانیون استان اردبیل افزود: در دوران دفاع مقدس روحانیون نقش ارزنده ای را در زمینه های ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام داده و خودشان نیز با حضور در جبهه های حق علیه باطل موجب قوت قلب رزمندگان بودند.
وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس همه یکپارچه و متحد از هر قشر و جغرافیایی در کنار هم یک هدف داشتند و آن هم پیروزی بر دشمن بود.
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل از روحانیون خواست تا در برهه کنونی که دشمن با به راه انداختن جنگ روانی در صدد است بین مردم تفرقه و آنها را نسبت به انقلاب بدبین کند از ظرفیت منبرها و جایگاه روحانیت در بین مردم در راستای تقویت وحدت مردم در مقابل هربه دشمنان استفاده کنند.
سردار بابازاده گفت: هشت سال دفاع مقدس تنها جنگی بود که ابر قدرت ها پشت سر دشمن بودند و خواستار شکست انقلاب بودند ولی با اتکا به خداوند و اطاعت از رهبری نتوانستند به اهداف خود برسند.
وی افزود: دشمن با جنگ روانی می خواهد مردم را دلسرد کند ولی در دوران دفاع مقدس مردم نشان دادند که با سخت ترین شرایط مقابله می کنند تا از انقلاب خود دفاع کنند.
سردار بابازاده گفت: باید مسئولان کوه آرامش و سپر مردم باشیم و روحانیون با استفاده از تریبون هایی که دارند باید انتقال دهنده پیام انقلاب و فرهنگ ایثار باشند.
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253