باشگاه خبرنگاران/ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: دانش آموزان سفیران جمعیت هلال احمر در خانواده ها هستند.
رامین معبودی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: جمعیت هلال احمر استان اردبیل آمادگی لازم را برای برگزاری دوره های مختلف امداد و کمک های اولیه به دانش آموزان را دارد.
وی با بیان اینکه حادثه خیز بودن کشور نیاز به دوره های آموزشی کمک های اولیه را دو چندان می کند، تصریح کرد: با آموزش به دانش آموزان و خانواده ها می توان در زمان حادثه امدادرسانی اولیه انجام شود تا عوامل امدادرسان بر سر حادثه حاضر شوند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به اینکه در زمان حوادث کودکان و نوجوانان نسبت به دیگر افراد آسیب پذیرتر هستند، اضافه کرد: این وضعیت موجب می شود که روی نوجوانان و کودکان حساسیت بیشتری داشته باشیم تا آنها از نظر جسمی و روحی و روانی کمتر ضربه ببینند.
معبودی با تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس اذعان کرد: مصادف بودن این دو مساله جایگاه دانش آموزان در حفاظت و صیانت از آرمان های نظام و انقلاب را پررنگ کرده است زیرا دانش آموزان کشور در زمان 8 سال دفاع مقدس بارها حماسه آفریدند.
وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس نماد وطن دوستی و مقاومت در برابر استکبار جهانی است، اظهار کرد: در این سال ها مردم کشور متحد و همدل و همراه هم در برابر بدخواهان نظام و انقلاب ایستادند و اجازه ندادند وجبی از خاک کشور به دست آنها بیفتد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253