روز نو/ بردن ذغال آتش در چادر مسافرتی باعث مرگ جوان ۱۸ ساله شد و پدر را به بیمارستان فرستاد.
سرهنگ علی پاکدل رئیس پلیس شهرستان بجنورد گفت: صبح امروز در تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر گاز گرفتگی در چادر مسافرتی، نیرو‌های انتظامی و امدادی به محل حادثه در حاشیه شهر بجنورد اعزام و مشخص شد ۲ نفر در داخل چادر مسافرتی بیهوش افتادند.
وی افزود: این دو نفر شب گذشته برای گرم کردن خود اقدام به بردن ذغال آتش به داخل چادر کرده بودند که بر اثر گاز گرفتگی و استنشاق گاز مونوکسیدکربن دچار خفگی شدند.
پاکدل گفت: جوان ۱۸ ساله قبل از رسیدن ماموران فوت شده بود و پدر ش. بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شد که خوشبختانه به هوش آمد.
وی اظهار کرد: این پدر و پسر در سر زمین کشاورزی بعلت سردی هوا و گرم کردن خودشان در داخل چادر مسافرتی ذغال آتش برده بودند.
رئیس پلیس شهرستان بجنورد در پایان از شهروندان خواست: باتوجه به پیش رو بودن شب‌های سرد اگر خواستید چادرتان گرم شود به‌هیچ عنوان از ذغال روشن یا پیک نیک در داخل چادر استفاده نکنید، این کار بسیار خطرناک است و احتمال آتش گرفتن چادر و یا خفگی کسانی که در چادر خواب هستند وجود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45