مهر/ فرماندار اندیمشک گفت: وزیر بهداشت برای کلنگ‌زنی بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی فاطمه‌الزهرا (س) به اندیمشک سفر می‌کند.
پیمان جهانگیری عنوان کرد: توسعه خدمات در حوزه درمان و بهداشت در شهرستان اندیمشک از برنامه‌های مهم و اولیت‌های اصلی در شهرستان محسوب شده از این رو برای توسعه خدمات بهداشتی در اندیمشک برنامه‌ریزی دقیق با توجه به نیازسنجی انجام شده است.
وی افزود: روز پنج‌شنبه با حضور وزیر بهداشت بخش اورژانس بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک افتتاح و بخش کودک و مادر بیمارستان امام علی (ع) نیز با حضور وزیر بهداشت کلنگ‌زنی خواهد شد.
فرماندار اندیمشک با اشاره به بررسی مشکلات حوزه درمان در سفر وزیر بهداشت به اندیمشک اظهار کرد: کلینیک تخصصی برکت بیمارستان امام علی (ع) با حضور وزیر بهداشت افتتاح و رسما فعالیت خدمت‌رسانی خود را در اندیمشک آغاز می‌کند.
وی با اشاره به افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه درمانی و بهداشتی در اندیمشک گفت: بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی کوی دور با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شود.
جهانگیری گفت: یکی از اهداف مهم در سفر وزیر بهداشت به شهرستان اندیمشک بررسی مشکلات و عرض‌یابی شرایط خدمات بهداشت و درمان در شهرستان اندیمشک است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335