شبستان/مدیر کل حج و زیارت استان کرمان از ثبت نام قریب ۱۰ هزار نفر در سامانه سماح خبر داد و افزود: ظرف مدت ۴۸ساعت ویزا صادر خواهد شد و پیش بینی می شود امسال حضور زائران پرشورتر از سال قبل باشد.
حجت الاسلام والمسلمین حسین سازندگی، مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری، امروز(۱۶ مهر) به مراه مدیر کل حج و زیارت از دفتر کنسولگری موقت عراق در کرمان بازدید کرد و ضمن خوشامد گویی به هیئت عراقی بیان کرد: هر گونه خدمت به زائران امام حسین علیه السلام نزد خدای بزرگ ثواب مضاعف دارد.
وی افزود: شما بزرگواران برای خدمت به زائرین اباعبدالله علیه السلام انتخاب شدید و نام شما در دفتر آن حضرت ثبت خواهد شد و در ثواب زیارت اربعین قطعاً سهیم هستید.
در این دیدار سرکنسول عراق اعلام کرد: در مورد کرمان و مردم آن بسیار شنیده بودیم و در این سفر چند روزه مشاهده کردیم که مردمی بسیار شریف و کریم و دوست داشتنی دارد
وی گفت: با توجه به اینکه دیر فعالیت خود را شروع کردیم اما حدود سه هزار و ۷۶۰ویزا در روز اول صادر کردیم و اولین رتبه در صدور ویزا را داریم.
محمود عرب نژاد، مدیر کل حج و زیارت هم از ثبت نام بیش از ۹ هزار و ۷۹۵ نفر در سامانه سماح خبر داد و افزود: ظرف مدت 48ساعت ویزا صادر خواهد شد و پیش بینی می شود امسال حضور زائران پرشورتر از سال قبل باشد.شبستان/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00