خبرگزاری صدا و سیما/ بیانیه آیت الله رمضانی نماینده گیلان در در مورد سیل اخیر استان: بارش باران اخیر در گیلان و بروز حادثه سیل در مناطق استان اگر چه از سوی مبادی ذیربط پیش بینی و اطلاع رسانی شده بود ولی حجم کم سابقه بارش همه را غافلگیر کرد.
در بخشی دیگری از این بیانیه آمده است : تلاش و امداد رسانی همزمان با مسئولان و مردم به آسیب دیدگان همایشی از آمادگی و مسئولیت پذیری بود که از نگاه هر منصفی دور نماند ، اما لازم است مراکز علمی- پژوهشی استان نسبت به آسیب پذیری مناطق مختلف گیلان با توجه به شرایط ویژه آب وهوایی و زیر ساخت های بعضا فرسوده ، اقدام و نتایج آن را به مدیریت بحران و یا مدیران ارشد ارایه کنند تا به بازسازی زیربنایی ، کمر همت بسته و منجر به کاهش رنج و آلام مردم وفادار شود.
در پایان بیانیه نماینده مجلس خبرگان رهبری آمده است : امید است پیگیری در جبران خسارت های اخیر و کاهش آلام سیل زدگان ، کارنامه متولیان امور را مزین به دعای خیر مومنین و تاییدات الهی کند.
سرعت در بازسازی زیر ساخت های حیاتی و راه های مواصلاتی مورد انتظار و موجب چرخش زندگی عادی مردم مومن و لایق استان خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0