ایرنا/کمیسیون نظارت گناوه در نشستی در فرمانداری این شهرستان با افزایش نرخ فروش آب آشامیدنی تصفیه شده توسط فروشندگان مخالفت کرد و طبق مصوبه اتخاذشده نرخ هر بشکه 20 لیتری 12 هزار و 500 ریال تعیین شد.
فروشندگان در این نشست اظهارداشتند: باتوجه به بالارفتن هزینه ها از کمیسیون نظارت انتظار داریم برای جبران آن با نرخ پیشنهادی این صنف به مبلغ 15 هزارریال همانند شهر بوشهر موافقت کند.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گناوه گفت: افزایش هر قیمتی در بازار باید در چارچوب قانون و طبق مصوبه کمیسیون نظارت صورت گیرد.
حسین امیری افزود: فروشندگان آب تصفیه ملزم به اجرای نرخ مصوب شده کمیسیون نظارت هستند و درصورت مشاهده افزایش با متخلفان برخورد قاطع شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناوه گفت: نرخ مصوب شده این نشست به اتاق اصناف و اتحادیه ها ابلاغ خواهد شد و فروشندگان ملزم به اعمال آن هستند.
محمدحسین داریونی افزود: با توجه به مصوبه این کمیسیون در صورت رعایت نکردن، با متخلفان برخورد خواهدشد.
وی اظهارداشت: کمیسیون نظارت علاوه بر کنترل قیمت ها، به رعایت بهداشت توسط فروشندگان آب تصفیه نیز اهتمام ورزد.
داریونی گفت: به منظور جلوگیری از هدر رفت آب تصفیه و استفاده صحیح از آن بویژه در فضای سبز، نشستی با شهرداری این شهر انجام شود.
مسئول سازمان حمایت از مصرف کنتدگان گناوه گفت: با کارشناسی‌های انجام گرفته و استعلام از اداره آب و اداره برق و بررسی قیمت قطعات مصرفی دستگاه‌های تصفیه آب، نرخ مصوبه قبلی کمیسیون نظارت در فروشگاه ها با هدف صیانت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان باید اجرایی شود.
عبدالعلی صیادی افزود: فروشندگان درصورت رعایت نکردن این مصوبه با آنان برخورد قانونی خواهد شد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر دارای 15 فروشنده آب تصفیه است.ایرنا/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22