خبرگزاری پلیس/ سرهنگ"حسن مفخمی شهرستانی" درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در "محمود آباد"، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: از آنجایی که برابر بررسی های به عمل آمده این سرقت ها توسط سرنشین یک دستگاه خودروی سواری "تیوولی" انجام شده بود، ماموران اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند.
سرهنگ مفخمی، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی در عملیاتی ضربتی خودروی مورد نظر حین تردد در یکی از خیابان های آن شهرستان توسط ماموران متوقف و سرنشین آن دستگیر شد.
وی در ادامه، اظهار داشت: متهم که اهل تهران و دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت، کلاهبرداری، ضرب و جرح و تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران بزرگ نیز بوده است در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 24 فقره سرقت اموال داخل خودرو در این شهرستان اعتراف کرد.
مفخمی شهرستانی از معرفی سارق به مرجع قضائی خبر داد و گفت: رعایت هشدارهای انتظامی و استفاده از ابزارهای ایمنی نظیر دزدگیر و حفاظ مناسب از مهمترین راهکارهای پیشگیری از سرقت به شمار می روند.
وی با اشاره به نقش مشارکت های مردمی در حفظ و ارتقاء امنیت پایدار در جامعه اذعان داشت: تعامل و مشارکت مردم و سایر نهادهای اثر گذار با نیروی انتظامی در کاهش آسیب های اجتماعی منجر به ارتقاء احساس امنیت، افزایش قابلیت پاسخگویی پلیس و استقرار نظم، امنیت و آرامش در جامعه خواهد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9