ایرنا/ تیم فوتبال داماش گیلان عصر دوشنبه در این دیدار از هفته ششم این رقابت ها در یک هوای بارانی در ورزشگاه سردارجنگل رشت با نتیجه شش بر یک استقلال اهواز را شکست داد.
در جریان این مسابقه، تیم داماش گیلان با استفاده مناسب از شرایط میزبانی بر بازی تسلط کاملی داشت و با به ثمر رساندن شش گل و فقط دریافت یک گل ، هر سه امتیاز این دیدار را تصاحب کرد.
در این دیدار تیم فوتبال داماش گیلان بازی را هجومی آغاز کرد و موفق شد در همان دقیقه اول به گل برتری دست یابد که میلاد پورصف شکن بازیکن این تیم دروازه استقلال را گشود و پس از شش دقیقه نیز محمد مختاری کاپیتان داماش گیلان دومین گل تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه 35 نیز تیم استقلال اهواز از روی نقطه پنالتی به تنها گل خود دست یافت که ستار دراجی بازیکن این تیم موفق شد این گل را به ثمر برساند اما در انتهای نیمه اول میلاد پورصف شکن دومین گل خود و سومین گل تیمش را به ثمر رساند.
در نیمه دوم نیز تیم داماش با تسلط بر بازی موفق شد سه بار دیگر دروازه حریفش را بگشاید که میلاد پورصف شکن در دقیقه 48 ، محمد مختاری در دقیقه 60 و علی آل کثیر در دقیقه 84 گل های نیمه دوم تیم داماش گیلان را به ثمر رساندند.
پیش از این بازی و تا پایان هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، تیم استقلال اهواز با انجام پنج بازی و کسب هفت امتیاز در رتبه پنجم و تیم داماش گیلان نیز با انجام سه مسابقه و کسب چهار امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار داشتند.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، 26 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم های اول هر گروه و برنده تیم های دوم به رقابت های لیگ دسته اول کشور صعود می کنند.
استان گیلان سه نماینده در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور دارد که تیم های فوتبال چوکا تالش و داماش گیلان در گروه اول و تیم شهرداری فومن نیز در گروه دوم این دوره از رقابت ها حضور دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0