تسنیم/ سید‌شهاب‌الدین چاوشی در نشست مشترک کارگروه اشتغال و توسعه روستایی و عشایری استان سمنان که با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور در سالن یادگار امام(ره) استانداری سمنان برگزار شد اظهارداشت: روستاها دارای پتانسیل‌های بالایی برای رونق اقتصادی بوده و باید از این ظرفیت برای توسعه و شکوفایی استان بهره برد.
وی با بیان اینکه دولت توجه ویژه‌ای به توسعه روستاها و رفع مشکلات روستائیان دارد اضافه کرد: ارائه تسهیلات به روستائیان و عشایر با هدف توسعه در روستاها در حال اجرا است.
استاندار سمنان با بیان اینکه باید زمینه توسعه روستاها بیش از پیش فراهم شود تصریح کرد: توسعه روستاها و ایجاد اشتغال در این مناطق می‌تواند از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری کند.
چاوشی خاطرنشان کرد: دولت برنامه‌های متعددی برای ایجاد توسعه در بخش روستائی داشته و ارائه طرح تسهیلات به روستائیان و عشایر یکی از این اقدامات است.
وی با بیان اینکه توسعه استان از دغدغه‌های مهم تمامی مسئولان استان است و در راستای دستیابی به این مهم در حال تلاش هستند تصریح کرد: خوشبختانه در این زمنیه بین مسئولان استانی همدلی و انسجام لازم وجود دارد.
استاندار سمنان از پیگیری مداوم نماینده مردم سمنان برای راه‌اندازی فرودگاه سمنان خبر داد و گفت: نخستین پرواز رسمی از فرودگاه سمنان به مشهد مقدس در آستانه اربعین حسینی انجام می‌شود.
در حاشیه این نشست لوح استان سمنان "دیار دارالمرحمه" به معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور اهدا شد.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور و استاندار سمنان پس از این نشست از مجتمع مرغ تخم گذار سمنان، پروژه احداث گلخانه سمنان، کارگاه مینا کاری مینای کهن و غیره بازدید کردند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today
آخرین خبر سمنان در سروش :
http://sapp.ir/Semnan.Online
آخرین خبر سمنان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c

نسخه جديد
آگهی