ایران آنلاین/مرداد ماه سال جاری، درگیری مسلحانه میان دو نفر از شکارچیان غیرمجاز با ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان کرمان منجر به شهادت یک محیط بان در این استان شد. رسیدگی به این پرونده که از همان زمان تا کنون ادامه داشت به دستگیری دومین عامل این حادثه ختم شد.
به گفته دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان دومین عامل اصلی شهادت علی خواجویی که در ارتفاعات خورند شهرستان راور استان کرمان به شهادت رسیده بود دستگیر شد.
دادخدا سالاری با اشاره به اینکه شکارچیان غیرمجاز، با سلاح جنگی اقدام به شهادت این محیط بان فداکار محیط زیست استان کرده بودند گفت: عامل اصلی حادثه پس از ارتکاب این جنایت به صورت مخفیانه در شهر‌ها و استان‌های مختلف در حال فرار و تغییر مکان بود که خوشبختانه پس از چند ماه فعالیت اطلاعاتی وعملیاتی و با هوشیاری افسران اطلاعاتی در محل مخفیگاهش در حاشیه شهر کرمان دستگیر شد.
این مقام قضایی ضمن تشکر از تلاش‌های شبانه روزی دادستانی راور و افسران اطلاعاتی که در زمینه امنیت و آسایش مردم تلاش می کنند، افزود:باتوجه به اهمیت موضوع، به این پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد،
گفتنی است مدتی قبل یکی دیگر از عوامل شهادت محیط بان کرمانی، توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر و با دستور مقام قضائی روانه زندان شده بود/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEP3fmFSR0n-eZvyCw
آخرین خبر کرمان در سروش :
http://sapp.ir/kerman.online
آخرین خبر کرمان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155910144Cd456bcdf00