تسنیم/ علی‌محمد احمدی ظهر امروز در چهل و یکمین نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ما برای چابک‌سازی، کاهش تصدی‌های دولت و انتقال تصدی‌ها به سمت بخش خصوصی اهتمام جدی داریم و تبصره 19 قانون بودجه سال 97 هم در ابعاد مختلف راه را برای انتقال تصدی‌های دولت به بخش خصوصی مهیا کرده است.
وی با بیان اینکه ما راهی جز استفاده از ظرفیت مردم استفاده نداریم، افزود: البته این موضوع صرفا برای روزهای سخت نیست و باید کار مردم را به صورت شفاف دست خودشان بدهیم تا بتوانیم اقتصاد‌مان را نجات دهیم.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این راستا همه دستگاه‌های اجرایی با تمام توان از بخش خصوصی حمایت کرده و به دنبال فراهم کردن بستر لازم برای حضور بخش خصوصی در تمام عرصه‌ها هستیم.
احمدی عنوان کرد: جلسه پنجره واحد در روزها یا هفته‌های آینده با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و مدیران دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرایی کردن تبصره 19 قانون بودجه برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در سال‌های گذشته عده‌ای اراضی منابع طبیعی را گرفتند اما هیچ طرحی اجرا نکردند که تمام این موارد باید احصاء شود و در این رابطه هیچ استثنایی هم قائل نشده و از مدیران استانداری و دستگاه قضایی و مدیران کل شروع کنید.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حفظ بیت‌المال با هیچ کسی تعارف نداریم، گفت: تمام اطلاعات مربوط به این اراضی تا 15 یا 20 روز دیگر روی سایت قرار داده شود تا مردم بدانند چه بلایی بر سر بیت‌المال آمده است.
وی به اهمیت حمل و نقل هوایی در توسعه گردشگری اشاه داشت و بیان کرد: بعد از سانحه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج نیاز به یک دوره ترمیم داشتیم که این اتفاق رخ داد و هم‌اکنون فرودگاه ما از نظر امکانات، کیفیت باند و آنچه نیاز است که یک پرواز سالم صورت بگیرد هیچ مشکلی ندارد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعد از سانحه هوایی شرکت هواپیمایی آتا را به استان آوردیم اما چون تمام کادرپروازی آن فرانسوی بودند به موضوع تحریم‌ها برخورد کردیم و وفقه ایجاد شد اما الان با چند شرکت هواپیمایی مجدانه پیگیر راه‌اندازی مجدد پروازها هستیم.
احمدی عنوان کرد: همچنین با پیگیری‌های انجام شده کریدور هوایی جدید را در کنار کریدور موجود معرفی کردیم و تغییر مسیر هوایی ما قعطی شده تا نیازی به عبور از بالای دنا نباشد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277