مهر/المپیاد استعدادهای برتر ورزشی درچهارمحال و بختیاری برگزار می شود
رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری گفت: المپیاد استعدادهای برتر ورزشی درچهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
ایرج فاضلیان با اشاره به برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در این استان، اظهار داشت: این المپیاد 30 آبان لغایت 9 آذرماه سال جاری در رده سنی 12 تا 15 سال و در 68 رشته ورزشی برگزار می‌شود.
رئیس گروه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان هدف از برگزاری این المپیاد را توسعه رویکرد عدالت محوری، جذب، کشف و پرورش استعدادهای ورزشی، افزایش غرور و افتخارآفرینی، توزیع و نگاه متوازن به منابع در استان‌ها، استفاده از ظرفیت حداکثری با هدف جذب و پرورش استعدادهای ورزشی، پشتوانه سازی و تقویت تیم های ملی، توسعه فرهنگی ورزش قهرمانی و حضور پرقدرت در بازیهای المپیک جوانان 2022 عنوان کرد.
وی رشته‌های ورزشی اسکیت، اسکواش، بسکتبال سالنی، بدمینتون، تنیس، تنیس روی میز، تیراندازی، تیر و کمان، تکواندو، جودو، دوچرخه‌سواری، دو و میدانی، راگبی، ژیمناستیک، سه گانه، سنگنوردی، شطرنج، شمشیربازی، فوتسال، فوتبال، قایقرانی، کبدی، کاراته، وزنه‌برداری، ووشو، والیبال ساحلی، هندبال سالنی و هاکی را رشته‌های مشترک برای آقایان و بانوان عنوان کرد.
به گفته رئیس گروه ورزش قهرمانی استان، رشته های ورزشی بولینگ و بیلیارد، بوکس، سپک‌تاکرا، شنا، شیرجه، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، موتورسواری و اتومبیلرانی، والیبال ساحلی و هندبال ساحلی رشته‌های اختصاصی برای آقایان در این المپیاد خواهند بود.مهر/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان چهارمحال و بختیاری را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEPpS8kVmT0jtIi9HQ
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در سروش :
http://sapp.ir/Shahrekordonline
آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/161349632Cb884c715e3