خبرگزاری صدا و سیما/ حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی در دیدار جامعه ورزشکاران با عرض تبریک به قدردانی امام جمعه از قهرمانان ورزشی استان قزوین مناسبت کسب قهرمانی جامعه ورزش استان قزوین اظهار کرد: در آیه ۱۷ سوره قصص آمده است، خدایا تو به من نعمت و توان داده ای و نام مرا بلندآوزاه کرده ای , من با تو عهد می‌بندم که کمک و پشتیبان مجرمین نباشم، از این آیه می‌آموزیم که موقعیت، شهرت و عنوان ما باید حامی مستضعفان و اسلام باشد.
وی افزود: انسان‌های فرهیخته با کسب جایگاه دست دین را گرفته و برای ارتقای اقامه نماز به میدان می‌آیند.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین اذعان کرد: جوانی با جوانمردی متفاوت است جوانی اختیاری و افتخار نیست و گذراست؛ اما جوانمردی اختیاری و تحصیلی است و باید برای کسب آن تلاش کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی تاکید کرد: جوانمردی با روزه، نماز و در مکتب عاشورای سیدالشهدا بودن، کسب می‌شود
وی با بیان اینکه حضور شما ورزشکاران در جوامع بین‌المللی باعث افتخار اسلام است، تصریح کرد: بانوان ما با حجاب و عفت خود به مستکبرینی که ورزش را هدف استکباری خود قرار می‌دهند، پیام اسلام را می‌رسانند و با عزت اسلامی جایگاه یک زن باکرامت را نشان می‌دهند.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ادامه داد: همه شما ورزشکاران حزب الله هستید، از زمانی که با امام حسین(ع) در زیارت عاشورا و اربعین عهد می‌بندیم ما حزب رسول خدا(ص)، ائمه(ع) و خدا هستیم و این عهد بالاتر از هر حزب و جریان دیگری است.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان قزوین از تعدادی از قهرمانان جامعه ورزشی حاضر در مسابقات آسیایی جاکارتا و پارا آسیایی تقدیر شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today
آخرین خبر قزوین در سروش :
http://sapp.ir/Qazvin.online
آخرین خبر قزوین در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156172288C0d51a863e9

نسخه جديد
آگهی