آخرین خبر/ رییس اداره ورزش و جوانان خوسف از برگزاری همایش اتومبیل رانی خانوادگی در خوسف خبر داد.
فاطمه چهکندی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شهرستان خوسف پتانسیل‌های گردشگری فراوان دارد و می‌توان از ظرفیت گردشگری ورزشی برای معرفی این ظرفیت‌ها استفاده کرد.
وی ادامه داد: برای اولین بار این همایش اتومبیل رانی در شهر خوسف با شعار "هوشمند برانیم، سالم بمانیم" برگزار خواهد شد.
رییس اداره ورزش و جوانان خوسف با بیان اینکه این همایش در 4 آبان برگزار می ‌شود ، افزود: در انتهای مسیر نیز حرکات نمایشی با دوچرخه در منطقه گردشگری گواب اجرا خواهد شد.
چهکندی نژاد بیان کرد: شرکت کنندگان در این همایش لازم است بیمه ورزشی، بیمه شخص ثالت، گواهینامه رانندگی و تجهیزات مورد نیاز خودرو را همراه خود داشته باشند.
وی هدف برگزاری از برگزاری این همایش را رعایت قوانین و مقرارت رانندگی، افزایش مهارت در نقشه خوانی و ایجاد نشاط اجتماعی در سایه رعایت قانون دانست.
رییس اداره ورزش و جوانان خوسف از اجرای همایش پیاده روی در ده روستا و شهر خوسف در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد و افزود: مسابقات خانه‌های ورزش روستایی نیز در این هفته برگزار خواهد شد.
چهکندی نژاد تصریح کرد: با توجه به سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان برای توسعه همه جانبه ورزش و همگانی کردن آن، به مناسبت هفته تربیت بدنی برای جانبازان و معلولین نیز مسابقات ورزشی در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به جاذبه‌های گردشگری روستای آرک به عنوان یکی از زیباترین روستاهای، اظهار کرد: صعود کوهنوردان به ارتفاعات این روستا برنامه ریزی شده است.
رییس اداره ورزش و جوانان خوسف یادآور شد: به شرکت کنندگان این همایش به قید قرعه جوایز نقدی و صنایع دستی شهرستان اهدا خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7

نسخه جديد
آگهی