ایرنا/ سرهنگ علیرضا حسین زاده روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته در محور های مواصلاتی استان خراسان شمالی سه مورد تصادف شد که ماموران به سرعت در صحنه حاضر شدند.
وی با بیان اینکه این حوادث در محور های فاروج ، جاده فرعی لوجلی شیروان و جاده فرعی ینگه قلعه به وقوع پیوسته است افزود: این خودروهای سواری به علت عدم توجه به جلو، انحراف به چپ و گردش به چپ دچار حادثه شده اند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این حوادث 3 نفر از هم استانی های عزیز مجروح که توسط عوامل امدادی برای مداوا به مراکز درمانی انتقال شدند گفت: رانندگان قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را باید همواره رعایت کنند تا از بروز حوادث و تصادفات احتمالی پیشگیری نمایند.
اکنون 166 کیلومتر بزرگراه، 432 کیلومتر راه اصلی و 745 کیلومتر راه فرعی در این استان وجود دارد.
طول راه های روستایی استان هم چهار هزار و 654 کیلومتر است که 3,6 درصد از راه های روستایی کشور را دارد و در جایگاه 13 استان های کشور قرار گرفته است.
طول راه های شریانی استان خراسان شمالی 637 کیلومتر است که 1,8 از راه های شریانی کشور را شامل می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today
آخرین خبر خراسان شمالی در سروش :
http://sapp.ir/Bojnord.online
آخرین خبر خراسان شمالی در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158597120C5179130f45