مهر/ حمیدرضا حاجی بابایی بعدازظهر پنج شنبه در شورای اداری استان همدان با تشکر از سپاه استان و کشور به خاطر برگزاری رزمایش اقتصاد مقاومتی، راهکارهای برون رفت از مشکلات امروز کشور، گفت: سپاه با این رزمایش یک بار دیگر اقتدار ملت ایران را یادآور شد.
وی بااشاره به برگزاری یادواره شهدای روستای هیزج گفت: روستای هیزج در دورترین منطقه قهاوند قرار دارد و برنامه های خوبی برای این یادواره پیش بینی شده بود که دیدار خانواده های شهدا در میان فعالیت هایی که سپاه انجام داد مورد توجه بود.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی باتاکید بر اینکه ایجاد رضایت در مردم ربطی به دلار و آمریکا ندارد و باید حل مشکلات مردمی که برای این نظام هزینه کرده اند در اولویت کار مسئولین باشد، گفت: مردم نباید برای حل یک مشکل ساده در مضیقه قرار گیرند.
وی گفت: در حال حاضر نظام قدرتمند در جای خود ایستاده و امکان ندارد کار مردم خالصانه پیگیری شود و جواب ندهد کمااینکه در طول دوسال گذشته تمام کارهایی را که پیگیری کرده ایم به بن بست نخورده چراکه بن بست جایی ایجاد می شود که آدمها خودشان بن بست باشند.
حاجی بابایی به پروژه های زیر ساختی همدان اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی منطقه ویژه مبتنی بر فناورهای برتر که نقش زیر بنایی در صنعت دارد آغاز شده و در این زمینه در کشور پیشرو هستیم.
وی اظهار کرد: برای اجرای پروژه منطقه مبتنی بر فناوری های برتر ۱۰ میلیارد تومان از وزارت صمت تامین اعتبار شده که باید بیش از هزار هکتار زمین به آن اختصاص یابد چراکه «های تک» یک برنامه ملی است و نقش همدان را در منطقه پررنگ می کند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید زیر ساخت های پروژه «های تک» همدان به موازات توسعه دانشگاه های استان و ایفای نقش در توسعه صنعتی منطقه تقویت شود.
وی افزود: پروژه منطقه ویژه مبتنی بر فناوری های نوین کار بسیار فرسایشی بود با همت و اراده قابلیت اجرایی یافت و از این دست پروژه ها بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی بود که با اهتمام فراوان به عنوان بیمارستان یک هزار تختخوابی مصوب شد که در آینده ای نزدیک کلنگ زنی خواهد شد.
وی در خصوص انتصاب مدیران نیز گفت: اجازه نمی دهم مدیری مجبور شود نیرویی را با اجبار و فشار در جایی منصوب کند چراکه برای تصدی مدیریت فرد هر قدر کارآمدتر و توانمندتر باشد بهتر است و حمایت از مدیران صرفا باید براساس کارآمدی و اثر گذاری باشد.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: امروز گفتمان غالب در استان همدان این است که علی رغم نقدی که به هم داریم باید کار و تلاش کنیم تا در ارائه خدمات به مردم قوی وارد شویم.
وی تاکید کرد: امروز تنها اولویت ما حفظ نظام است و اگر من روزی برای حفظ نظام فریاد بزنم این اقدام ارزشمند است و تنها ملاک انتصاب برای مدیران استان همدان باید، کارآمدی وخدمت به مردم باشد.
عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به وضعیت اقتصادی و درآمدی کشور گفت: هر مدیر استان که بتواند در جذب اعتبارات ملی موفق تر عمل کند درکنار او پیگیر پروژه های استان خواهیم بود.
وی از دریافت نامه موافقت و تعیین تکلیف پردیس سینمایی همدان خبر داد و گفت: شورای شهر و استانداری مقدمات شروع عملیات اجرایی را فراهم کنند تا بتوانیم بر اساس اهداف پیش بینی شده همدان را قطب انیمشن کشور کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
http://sapp.ir/Hamedan.Online
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e

نسخه جديد
آگهی