قادت نیوز/مدیرعامل ایرتویا دستگیر شد. این خبر را دادستان تهران تایید و عنوان کرد مدیرعامل شرکت نماینده محصولات تویوتا به همراه یکی از کارکنان گمرک به علت پرونده‌های واردات خودرو بازداشت شدند.
شرکت ایرتویا چندین سال است در حوزه خودرو فعالیت می‌کند و از سال 1383 به طور جدی به واردات محصولات تویوتا می‌پردازد. در روزهای گذشته خبری مبنی بر دستگیری مدیرعامل ایرتویا منتشر شده که حاشیه‌هایی را به دنبال داشت. در ادامه از زبان دادستان تهران به تشریح ماجرا می‌پردازیم.
عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران در حاشیه جلسه‌ای که با معاونان دادسرای تهران و دادستان‌های شهرستان‌‌های تابعه برگزار شد، عنوان کرد به دلیل ایجاد شعب ویژه و تراکم اقدامات انجام شده، این جلسه نسبت به جلسه قبل کمی با فاصله زمانی رخ داد و به دلیل هماهنگی برخی سیاست‌ها، ابلاغ موارد مهم و بعضی توصیه‌ها در جلسه امروز برگزار شد تا بر هماهنگی میان دادستان‌های شهرستان‌ها، کمک برای رفع برخی مشکلات کشور، همکاری با پلیس و پیشگیری از وقوع جرم تاکید شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today
آخرین خبر هرمزگان در سروش :
http://sapp.ir/Hormozgan.Online
آخرین خبر هرمزگان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159907840C378e037121