مهر/سخنگوی ستاد اربعین استان تهران از کمک ۴۴۰ میلیون تومانی مردم بهارستان به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: ۴۰ تن مواد خوراکی نیز از شهرستان تهران به نجف اشرف ارسال شده است.
محمد میرزایی با بیان این که شنبه ۲۸ مهرماه جلسه آخر در خصوص موکب های استان تهران در مراسم اربعین حسینی برگزار می شود، اظهار داشت: در حال حاضر نمایندگان استانداری در صحن حضرت زهرا( س) در نجف اشرف مستقر بوده و به خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی مشغول هستند، اما از شنبه به طور رسمی و جدی تر این خدمات رسانی ها انجام خواهد شد.
سخنگوی ستاد اربعین استان تهران با بیان این که اکنون تیم های پزشکی استان تهران در نجف اشرف مستقر شده اند، گفت: مراقبت های پزشکی و اطعام به ۷۰ هزار نفر در روز ارائه می شود.
وی گفت: فرمانداری بهارستان ۴۴۰ میلیون تومان از کمک های نقدی مردم این شهرستان به حساب ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تهران واریز شده است.
میرزایی ادامه داد: فرمانداری تهران نیز ۴۰ تن انواع مواد خوراکی، برنج، قند و شکر و... تحت عنوان کمک های مردمی برای نجف اشرف ارسال کرده است.
وی شماره حساب ۰۱۰۷۹۳۶۰۹۰۰۰۵ به نام ستاد بازسازی عتبات عالیات را جهت کمک های مردمی از استان تهران و نیز سراسر کشور اعلام کرد و از مردم خواست نذورات و کمک های خود را به این حساب واریز کنند.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651