تسنیم/فرمانده سپاه ناحیه دورود گفت: ۴ هزار لیتر روغن ماشین احتکار شده در یکی از روستاهای منتهی به شهر دورود در یک انبار کشف شد.
سرهنگ کریم زینی‌وند از کشف دو انبار کالای احتکار شده در این شهرستان خبرداد و اظهارداشت: سپاه شهرستان دورود در روزهای گذشته عملیات خوبی در موضوع قاچاق کالا و انبارهای که در آن اجناس مورد نیار مردم نگهداری می‌شد، انجام داده است به طوری که 4 هزار لیتر روغن ماشین در یکی از روستاهای منتهی به شهر دورود در یک انبار کشف و پلمپ شد.
وی افزود: یک انبار قطعات ماشین که به صورت غیر مجاز نگهداری می‌شد شناسایی و توسط عوامل اطلاعاتی سپاه شهرستان دورود و با کمک نیروی انتظامی و تعزیرات این شهرستان درهفته گذشته پلمپ شد.
فرمانده سپاه ناحیه دورود عنوان کرد: با توجه به تمهیدات امنیتی، در ورودی شهر ایست و بازرسی سیاری قرار گرفت که 12 خودرو که اشیاء و اجناس غیر مجاز را از مسیر خوزستان می‌آوردند متوقف شدند و یک ونیم کیلو مواد مخدر فقط از یک خودرو کشف شد.
وی با اشاره به اینکه سارقان مسلح به منظور سرقت بار به ماشین‌های در حال تردد تیراندازی می‌کردند شناسایی شدند، بیان کرد: هویت افراد سارق مسلح مربوط به استان لرستان نیست چرا که از یکی از استان‌های همجوار وارد استان شده بودندکه دستگیر خواهند شد.تسنیم/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان لرستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر لرستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAER79gyRIBxjXujBsw
آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_today
آخرین خبر لرستان در سروش :
http://sapp.ir/Lorestan.Online
آخرین خبر لرستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157614080C3b49475ad9