تابناک/یکی از مدیران حراست دانشگاه تهران درباره خبر مفقودی احمدرضا عظیمی گفت: به حراست دانشگاه وضعیت مبهم وی اعلام شده و اقدامات مقتضی، قانونی و هماهنگی‌های لازم برای یافتن خبر و اطلاع از سرنوشت وی در دستور کار قرار گرفته است.
یکی از دانشجویان دانشگاه تهران که به ارتفاعات کوه دماوند رفته بود مفقوده شده و اطلاعی از وی در دسترس نیست.احمدرضا عظیمی دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران است که یکشنبه (۱۴ مهرماه) برای صعود به دماوند اقدام کرد اما سرنوشت نامشخصی برایش رقم خورده است.
وی که در حال حاضر سرنوشتی مبهم دارد بارها در صفحه شبکه اجتماعی خود از کوهنوردی‌هایش عکس گرفته و منتشر کرده است و حتی در آخرین استوری و عکسی که از خود در ارتفاع ۳ هزار متری منتشرکرده است اطلاع داده که در کمپ دوم کوه دماوند (مسجد صاحب الزمان) دماوند حضور دارد.
یکی از اساتید دانشگاه تهران در گفت‌وگو با فارس با تایید مفقودی احمد عظیمی اعلام کرد وی دانشجوی با استعداد دانشگاه تهران بوده که از شهرستان برای تحصیل در پایتخت حضور یافته بود و در تهران اقوامی ندارد ضمن اینکه روز یکشنبه قرار بود با دوستانش برای صعود به دماوند اقدام کنند که در نهایت وی به تنهایی برای کوهنوردی اقدام کرده است.
وی تصریح کرد: بارها با تلفن همراه وی تماس گرفته‌ایم اما در دسترس نیست ضمن اینکه در روزهای ابتدایی هفته جاری هوای کوه دماوند بسیار سرد و با بارش برف و باران همراه بود که احتمال دارد این دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران گرفتار وضعیت توصیف شده و گرفتار شده باشد.
برای تعیین تکلیف این دانشجوی دانشگاه تهران با یکی از مدیران حراست این دانشگاه تماس گرفت که او ضمن تایید خبر مفقودی احمدرضا عظیمی اعلام کرد به حراست دانشگاه وضعیت مبهم وی اعلام شده و اقدامات مقتضی، قانونی و هماهنگی‌های لازم برای یافتن خبر و اطلاع از سرنوشت وی در دستور کار قرار گرفته است که امیدواریم هر چه سریعتر به سرانجام برسد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651