اکوفارس/ مدیر روابط عمومی شرکت زمزم ایران خبر واگذاری نوشابه به کارگران در آستانه بازنشستگی به جای پاداش سنوات خدمتی را رد کرده است.
مدیر روابط عمومی شرکت زمزم ایران، خبر واگذاری نوشابه به کارگران در آستانه بازنشستگی به جای پاداش سنوات خدمتی را رد کرده است.
برخی رسانه‌ها در روزهای گذشته اعلام کرده‌اند که شرکت زمزم گرگان که زمانی بازار فروش بسیار گسترده‌ای در سطح استان‌های شمالی کشور (مازندران، گلستان، سمنان و بخشی از خراسان شمالی) و یک شبکه بسیار قوی توزیع متشکل از ۵۰ ماشین داشت، اکنون بازار خود را به برندهای جدیدی از قبیل میراندا، کوکاکولا، پپسی باخته و کارگرانی که بازنشسته می‌شوند به‌جای سنواتشان، معادل آن نوشابه دریافت می‌کنند تا در سطح شهر بفروشند!
محسن ربیعی اقتصادی ضمن رد این خبر، اما تایید کرده که مشکل تامین مواد اولیه فقط مختص زمزم نبوده و به این شکل نیست که مشکلات تامین مواد اولیه فقط مختص زمزم گرگان باشد.!
شرکت‌های گروه زمزم در داخل کشور شامل زمزم آبادان، آذربایجان، اصفهان، تهران،رشت، شیراز،کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد و فرد آذربایجان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335

نسخه جديد
آگهی