خبرگزاری دانا/ رحیم صدیقی مدیر کل هواشناسی استان کردستان اظهار کرد: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های نقشه یابی هواشناسی، همچنان شاهد ناپایداری جوی به شکل رشد و افزایش ابر، گاهاَ شدید و رگبار ورعد و برق و باران (یا احتمال تگرگ) در بعضی نقاط استان خواهیم بود.
وی گفت: از امروز بعدازظهر تا روز دوشنبه سامانه بارشی جدیدی از نیمه ی غربی بتدریج وارد استان شده و موجب ابری شدن آسمان، وزش بادو رگبار و رعد و برق و باران و (در برخی از نقاط استان همراه با بارش تگرک) خواهد شد.
وی افزود: میزان بارش ها برای نیمه ی غربی ( بانه، مریوان و اورامان) و تا حدودی جنوبی استان ( بویژه از بعدازظهر یکشنبه تا صبح دوشنبه) قابل توجه پیش بینی می شود و امکان آبگرفتگی معابر شهری و روستایی و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در این مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
صدیقی خاطر نشان کرد: از لحاظ دمایی از امروز تا روز دوشنبه دما بتدریج روند نزولی داشته و 4 تا 5 درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت و امکان یخبندان صبحگاهی برای مناطق سردسیر و کوهستانی استان بخصوص برای روزهای یکشنبه و دوشنبه وجود دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online
آخرین خبر کردستان در سروش :
http://sapp.ir/Kurdistan.Online
آخرین خبر کردستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156368896Ccff9858d34

نسخه جديد
آگهی