جماران/حسینعلی کلانتریان روز شنبه افزود: جریان گاز مرکز شهر از خیابان امام خمینی(ره) تا معمارزاده حد فاصل ادهم تا حق بین، از ساعت هشت صبح تا 18 عصر در روز یکشنبه 28 مهر قطع خواهد شد.
وی ادامه داد: در همین مدت، جریان گاز مناطق آخر آسفالت از خیابان آتشی تا رودکی حد فاصل سیمتری و خیابان حق بین نیز قطع می شود.
کلانتریان همچنین از قطع جریان گاز منطقه کوی استادان، خیابان های ارکیده، اطلسی، یاس، بنفشه، پامچال، نسترن، شقایق، نرگس، کوکب، میخک، گلایل، مینا، لاله و مریم اهواز، از ساعت هفت صبح تا ساعت 20 روز یکشنبه 29 مهر خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: از مشترکان این مناطق خواسته می شود تا در طول مدت یادشده از دستکاری رگولاتور و کنتور گاز منازل و اماکن خودداری کنند.
وی افزود: بر اساس اصول ایمنی باید شیرهای مصرفی داخلی منازل تا زمان وصل مجدد گاز و تحویل آن توسط ماموران پست امداد 194 به حالت بسته نگهداری شود.
گفتنی است، کلانشهر اهواز با بیش از 298 هزار مشترک شهری و 24 هزار مشترک روستایی بیشترین تعداد مشترکان را در خوزستان دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today
آخرین خبر خوزستان در سروش :
http://sapp.ir/Khouzestan.Online
آخرین خبر خوزستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157941760C42c3485335

نسخه جديد
آگهی