ایرنا/تیم فوتبال تراکتور سازی امروز (شنبه) و در ادامه رقابت های هفته نهم لیگ برتر برابر تیم نفت آبادان به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد.
شاگردان «پایولو سرجیو» در تیم نفت آبادان که امروز (شنبه ) در ورزشگاه «تختی آبادان» از شاگردان «محمد تقوی» در تیم تراکتور سازی تبریز پذیرایی می کردند، این تیم را 2 بر یک شکست داده و سه امتیاز این دیدار را از آن خود کردند.
صنعت نفت که در هشت مسابقه اخیر این فصل حتی یک پیروزی نداشته و دو باخت و 6 تساوی در کارنامه‌اش ثبت شده بود، امشب به این روند پایان داد و همانند دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی که تراکتورسازی را در آبادان شکست داده بود، موفق شد در غیاب تماشاگرانش به برد 2 بر یک دست یافته و شرایط بحرانی خود را بهتر کند.
نفت آبادان با این پیروزی امیدوارتر به ادامه فصل نگاه خواهد کرد.
در دقیقه 17 «طالب ریکانی » با ضربه ای تماشایی نفت آبادان را پیش انداخت و این برتری تا دقیقه 74 برقرار ماند. در این دقیقه «آنتونی استوکس» که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شده بود، بازی را به تساوی کشاند اما این گل فقط دو دقیقه دوام داشت چرا که «رضا جبیره» با ضربه ای فنی و دقیق دروازه «محسن فروزان» را گشود تا نفت آبادان در خانه به برتری با ارزشی رسیده و سه امتیاز ارزشمند را به حساب خود واریز کند.
نکته جالب این بازی عدم حضور تماشاگران آبادانی بود که به واسطه محرومیت کمیته انضباطی فدراسیون فوتیال صورت گرفت.
نفت آبادان با این پیروز 9 امتیازی شده و به رده دهم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر صعود کرد و تراکتور سازی با شکست در این مسابقه با 13 امتیاز در رتبه هفتم باقی ماند.
** ترکیب صنعت نفت آبادان
شهاب گردان، وفا هخامنش، عقیل کعبی، حسین ساکی، سیروان قربانی، مصطفی احمدی، کرار جاسم (72 میلاد جهانی)، اکبر ایمنی، جعفر سلمانی (88 محمد قریشی)، رضا جبیره، طالب ریکانی
** ترکیب تراکتورسازی تبریز
محسن فروزان، علی عبدالله زاده، محمد طیبی، احسان حاج صفی، دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، علی رضا نقی زاده ( 86 محمد رضا آزادی)، اشکان دژاگه، احسان پهلوان (87 محمد را مهدی زاده )، یوکیا سوگیتا، لی هری آروین (46 آنتونی استوکس)ایرنا/