باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: طرح بخشودگی جرایم دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی در استان اردبیل اجرا می‌شود.
علی نظری شیخ‌احمد، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل افزود: طرح بخشودگی جرایم دیرکرد بدهی‌های معوق واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان از 21 مردادماه تا هشت شهریورماه امسال به واحدهای تولیدی استان ابلاغ شد تا از این فرصت در راستای تعدیل بدهی‌های خود استفاده کنند.
وی با اشاره به افزایش مهلت استفاده از این طرح برای واحدهای تولیدی در شهریورماه امسال گفت: در راستای حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی برای توسعه اشتغال و تولید و با توجه به درخواست‌های مکرری که از سوی واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای استفاده از این طرح دریافت شد اجرای این طرح تا پایان آبان‌ماه تمدید شده و واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی می‌توانند در این فرصت نسبت به تعدیل بدهی‌ها اقدام کنند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد:‌ این طرح با مساعدت و همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اجرا می‌شود که با توجه به محدودیت زمانی که برای اجرای طرح در نظر گرفته شده انتظار می‌رود واحدهای تولیدی متقاضی هر چه سریع‌تر برای استفاده از این فرصت به شرکت شهرک‌های صنعتی استان مراجعه کنند.
نظری شیخ‌احمد با بیان اینکه واحدهای تولیدی و صنعتی دارای پروانه و نیز واحدهای نیمه‌تمام دارای 50 درصد پیشرفت فیزیکی می‌توانند از مزایای اجرای این طرح استفاده کنند، تصریح کرد: واحدهای تولیدی که 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند در صورت پرداخت 50 درصد اصل بدهی از 50 درصد بخشودگی و در صورت پرداخت صد درصد اصل بدهی از 70 درصد بخشودگی برخوردار می‌شوند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabiltoday
آخرین خبر اردبیل در سروش :
https://sapp.ir/Ardebil.online
آخرین خبر اردبیل در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/155975680Ca4c0334253