خبرگزاری صدا و سیما/ مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: اینبهره برداری از مدرسه سوارکاری در یاسوج مجموعه ورزشی در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع و با اعتبار یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی احداث شده است.
آقای علوی افزود: کار احداث این مجموعه ورزشی از سال ۱۳۹۴ آغاز شد و دارای زمین تمرین، اصطبل، رختکن، انبارعلوفه است.
وی از بهره برداری ۲۲ طرح ورزشی تا پایان دهه فجر امسال در استان خبر داد و گفت: فضای ورزشی استان به ازای هر نفر ۲۷ سانتی متر است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در آیین افتتاح این مجموعه ورزشی گفت: با بهره برداری از این مجموعه سوارکاری مشکل اهالی ورزش سوارکاری استان و شهر یاسوج مرتفع و شرایط برگزاری مسابقات سوارکاری مهیا خواهد شد.
همچنین در آیین دیگری با حضور خانم فرامرزی سالن ورزشی جلیل شهر یاسوج نیز با مساحت حدود هزارو ۵۲۰ مترمربع و اعتبار یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی، ابلاغی و هدایای وزارت ورزش به بهره برداری رسید.
وی در آیین بهره برداری از این سالن ورزشی با اشاره به اینکه سرانه فضای ورزشی استان در مقایسه با میانگین کشوری کم است گفت: گام‌های موثری در زمینه ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در کهگیلویه وبویراحمد برداشته شد و لازم است این تلاش ها ادامه یابد.
خانم ژاله فرامرزیان همچنین از تخصیص اعتبار به طرح‌های ورزشی استان خبرداد و افزود: پس از مطالعه طرح‌های عمرانی در حوزه ورزش به طرحی که در شهرستان بویراحمد و استان با تزریق اعتبارات تکمیل و به بهره برداری می‌رسد اعتبار اختصاص می‌یابد.
وی ادامه داد: تلاش مدیران استانی در زمینه تکمیل طرح‌های ورزشی ضروری است و مدیران دستگاه‌های اجرایی و مجموعه ورزش و جوانان استان می‌بایست برای تخصیص اعتباربه طرح‌های نیمه تمام تلاش کنند.
شاهرخ کناری فرماندار شهرستان بویراحمد در آئین افتتاحیه این طرح‌های ورزشی هم گفت: ۷ طرح ورزشی تا پایان هفته تربیت بدنی در شهرستان بویراحمد با اعتبار ۶ میلیارد تومان افتتاح وکلنگ زنی می‌شود.
زنده یاد کرمی رییس اسبق هیات سوارکاری کهگیلویه و بویراحمد بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در سروش :
http://sapp.ir/yasuj.online
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/158924800C1f20897277

نسخه جديد
آگهی