باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ سید جعفر ساداتی معاون امور شهرستان های پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت در شهرستان ساری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی تحقیقات گسترده پلیسی از مالباختگان و بررسی صحنه‌های سرقت، موفق شدند سه متهم به سرقت موتورسیکلت از سارقان سابقه دار و دارای محکومیت که با تشکیل باند سرقت به سرقت موتورسیکلت شهروندان اقدام می‌کردند، را شناسایی کنند.
سرهنگ ساداتی گفت: با هماهنگی قضائی ماموران پلیس آگاهی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه هر سه متهم به سرقت را دستگیر کردند.
معاون امور شهرستان‌های پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی و ۸ فقره سرقت موتورسیکلت اقرار کردند و در بازرسی از محل سکونت و مخفیگاه این افراد ۸ دستگاه موتورسیکلت کشف شد.
وی با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند به شهروندان هشدار داد: همواره با استفاده از تجهیزات بازدارنده و هشدار دهنده، مراقب اموال خود باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مازندران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر مازندران در تلگرام :
http://T.me/joinchat/AAAAAECg77_wr3btFfTRpQ
آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today
آخرین خبر مازندران در سروش :
http://sapp.ir/Mazandaran.Online
آخرین خبر مازندران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/157483008Caead0dc3a9