رکنا/اعضای یک باند خانوادگی در شرق تهران دست به سرقت لوازم داخل خودرو می‌زدند.
سرهنگ منصور هشمتیان رئیس کلانتری144 جوادیه تهرانپارس گفت: با دریافت گزارش های متعدد از سرقت لوازم خودرو در منطقه تهرانپارس تیم عملیاتی کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس تحقیقات گسترده ای را در این زمینه آغاز کردند.
وی در ادامه گفت:در بازبینی تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته و تحقیقات میدانی مأموران مشخص شد سارقان اعضای یک باند کاملا حرفه ای هستند که شبانه با موتورسیکلت اقدام به سرقت باطری و دیگر لوازم خودروها می کنند.
سرهنگ هشمتیان اضافه کرد:با مشخص شدن این موضوع تیم های عملیات کلانتری گشت های خود را در مناطق مختلف منطقه آغاز کردند تا اینکه ساعت چهار ونیم صبح روز 28 مهرماه مأموران کلانتری به سرنشینان یک دستگاه موتور سیکلت که چند باطری موتورسیکلت همراهشان بود مشکوک شدند و به آنها دستور ایست دادند.
وی تصریح کرد:با فرار راکبان موتورسیکلت عملیات تعقیب و گریز آغاز شد.درجریان عملیات تعقیب و گریز سارقان باطری های سرقتی را به طرف خودروی پلیس پرتاب کردند شاید راهی برای فرار پیدا کنند اما درادامه موتورسیکلت آنها از مسیر خارج و پس از واژگونی متوقف شد.
هشمتیان با اشاره به اینکه پس واژگونی موتورسیکلت مأموران هر دو سارق فراری دستگیر و برای بازجویی به به کلانتری منتقل کردند افزود:درتحقیقات اولیه مشخص شد آنها پدر و پسر هستند و طبق اعترافتشان 20 فقره سرقت را در طی سه ماه با هم دستی دو نفر از اقوامشان که شوهر عمه و پسرعمه هستند انجام داده اند.
به گفته رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس با اعترافات سارقان تیم عملیاتی مأموران کلانتری با شناسایی مخفی گاه دو عضو دیگر این باند آنها را دستگیر و مقادیر زیادی اموال سرقتی باطری خودرو،ضبط و باند و ... کشف و ضبط کردند.سرهنگ هشمتیان اضافه کرد:متهمان به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و پرونده در حال بررسی بیشتری است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان تهران را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر تهران در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEL87VCgty_dN5BJCQ
آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/tehran_today_
آخرین خبر تهران در سروش :
http://sapp.ir/Tehranakhbar
آخرین خبر تهران در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/133431296C42fac08651