فارس/ اسماعیل پرویزی‌فر امروز از توزیع گوشت گرم گوسفندی و گوساله منجمد در استان خبر داد و اظهار داشت: گوشت گرم گوسفندی از 14 شهریورماه امسال وارد استان شده است.
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه اضافه کرد: تاکنون 115 تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی بصورت ناخالص و 107 تن خالص در سطح استان کرمانشاه توزیع شده و این روند تا زمان کاهش قیمت گوشت قرمز در سطح استان و تعدیل قیمت آن برای مصرف کنندگان ادامه دارد.
وی یادآور شد: امروز نیز 12 تن گوشت‌ گرم‌ گوسفندی بدون دنبه در مراکز تعیین شده سطح شهر کرمانشاه و سایر شهرستان‌های استان توزیع می‌شود.
پرویزی‌فر در خصوص میزان قیمت گوشت گرم گوسفندی، افزود: گوشتی که از آسیایی میانی وارد می‌شود به قیمت هر کیلو 37 هزار 500 تومان و گوشت گرمی وارداتی استرالیا به قیمت هر کیلو 39 هزار 500 به فروش می‌رسد.
این مسؤول به توزیع گوشت منجمد نیز از اوایل ماه محرم در استان اشاره و بیان کرد: نظارت بر گوشت منجمد با کیلویی 29 هزار تومان برعهده شرکت پشتیبانی امور دام استان است.
وی با بیان اینکه مراکز مختلفی در کرمانشاه و شهرستان‌ها برای فروش گوشت گرم گوسفندی به نرخ مصوب دولتی تعیین شده است، گفت: میدان آزادی- بازارچه میلاد 2 غرفه؛ بلوار طاقبستان- 45متری نبوت، نقلیه_روبروی بیمارستان امام خمینی(ره)؛ شهرک معلم_ ورودی شهرک، الهیه_ بازارچه شهرداری، الهیه_بین میدان رسالت و شاهد؛ مسکن_ جنب مدرسه شهید مطهری، خیابان سیدجمال‌الدین اسد‌آبادی(رشیدی)_ روبروی بانک تجارت، میدان آیت‌الله کاشانی؛ پردیس؛ شهرک صدرا و دولت‌آباد، 12 نقطه مشخص شده در سطح شهر کرمانشاه برای توزیع گوشت گرم گوسفندی و گوساله منجمد است.
پرویزی‌فر در خصوص عدم توزیع گوشت مرغ، افزود: تاکنون 730 تن گوشت مرغ با قیمت مصوب 6 هزار و 750 تومان بین مصرف‌کنندگان توزیع شده که در راستای حمایت از تولیدکنندگان توزیع آن متوقف شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://instagram.com/kermanshah.today
آخرین خبر کرمانشاه در سروش :
http://sapp.ir/Kermanshah.online
آخرین خبر کرمانشاه در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/159186944C9707a58246

نسخه جديد
آگهی