دوات آنلاین/فرماندهی انتظامی شهرستان ملایر گفت: فردی که از طریق فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و خانوادگی کرده بود توسط کارشناسان پلیس فتا شهرستان ملایر شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ علی‌بخشی در تشریح این خبر گفت: یکی از شهروندان ملایری با مراجعه به پلیس فتا و ارائه شکواییه‌ای مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی همسر وی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خواستار رسیدگی به موضوع و شناسایی فرد منشر کننده تصاویر شد.
وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل شده و در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با پیگیری مستمر و پی جویی‌های فنی و پلیسی انجام شده عامل انتشار تصاویر که از دوستان خانوادگی شاکی بود شناسایی و ضمن اخذ مجوزهای لازم قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه، دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد.
سرهنگ علی‌بخشی گفت: متهم، در تحقیقات مقدماتی هرگونه ارتباط خود را با موضوع انکار که پس از مواجه با دلایل، مدارک و مستندات موجود در پرونده ، در نهایت به جرمش معترف شد که به دلیل اختلاف خانوادگی با شاکی اقدام به انتشار تصاویر وی کرده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر افزود: در ادامه متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای تکمیل مراحل قانونی به دادسرا معرفی گردید.
این مقام مسئول با بیان اینکه عدم رعایت حیطه بندی در خصوص نگهداری از اطلاعات محرمانه و شخصی نظیر تصاویر خصوصی و خانوادگی می‌تواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد، به کاربران توصیه کرد: حتما فایل‌های شخصی و خصوصی خود را بر روی حافظه‌های جانبی ذخیره نمایند و برای این فایل‌ها نیز در هارد پسورد گذاری کنند ضمن آن‌که به هیچ عنوان این حافظه‌های جانبی را در دسترس دیگران قرار ندهند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
http://sapp.ir/Hamedan.Online
آخرین خبر همدان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/156565504C352376155e

نسخه جديد
آگهی