ایسنا/رییس شبکه دامپزشکی فردوس از کشف و توقیف بیش از 400 کیلوگرم گوشت غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
جواد ذوالفقاری امروز یکم آبان ماه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به وظیفه قانونی و ذاتی دامپزشکی در تضمین سلامت، بهداشت و کیفیت مواد غذایی با منشاء پروتئین حیوانی تمامی فرآورده‌های خام دامی از تولید، توزیع، نگهداری و عرضه توسط کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی شبکه مورد بازدید و نظارت بهداشتی قرار می‌گیرند.
وی افزود: در بازدیدهای انجام شده توسط بازرسین اداره نظارت بر بهداشت عمومی شهرستان فردوس، یک محموله با وزن بیش از 400 کیلوگرم گوشت منجمد بسته‌بندی شده فاقد برچسب و مشخصات تولید و نوع گوشت و نام و نشان معتبر را توقیف کردند.
رییس شبکه دامپزشکی فردوس گفت: بلافاصله طی هماهنگی لازم محموله مذکور توقیف و در یکی از سردخانه‌های شهرستان تا تعیین تکلیف نهایی پلمپ و نمونه برداری‌های لازم برای انجام آزمایشات مربوطه انجام و به آزمایشگاه مرکزی اداره کل دامپزشکی استان ارسال شد.
ذوالفقاری یادآور شد: دریافت، نگهداری و عرضه هرگونه فرآورده خام دامی باید مطابق با ضوابط دامپزشکی انجام پذیرد و این شبکه با جدیت تمامی محموله‌های فرآورده خام دامی وارد شده به شهرستان را رهگیری و درصورت مغایرت با دستورالعمل‌های بهداشتی، به دلیل تهدید بهداشت عمومی جامعه با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7

نسخه جديد
آگهی