تسنیم/مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی از تمدید صدور ویزا برای زائران اربعین در استان خبر داد و گفت: با رایزنی‌هایی انجام شده هیئت کنسولگری عراق در استان تا آخر هفته حضور دارند تا کار ویزای زائران انجام شود.
ابوالفضل نوفرستی در گفت‌وگو با خبرنگاران در بیرجند، از تمدید حضور هیئت کنسولگری عراق در بیرجند خبر داد و اظهار داشت: روز گذشته اتمام ماموریت هیئت کنسولگری عراق در استان بود که با رایزنی‌های انجام شده مدت حضور آنها در بیرجند تمدید شد.
وی افزود: 41 دفتر خدمات زیارتی ثابت و سیار در خراسان جنوبی فعالیت داشته و برای سهولت در ثبت نام دفاتر خدمات زیارتی را در مناطق و بخش‌های استان ایجاد کردیم تا زائران برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز استان نداشته باشند.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: همه زائران که در سامانه سلاح ثبت نام کردند موفق به اخذ ویزا برای اربعین شدند و زمان اخذ ویزا بین 48 تا 72 ساعت اعلام شد.
نوفرستی با بیان اینکه تاکنون 22 هزار نفر برای مراسم پیاده‌روی اربعین ثبت نام کرده که افزایش 35 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌هد، افزود: مرز جذابه و مهران برای تردد زائران استان تعیین شده که استقبال زائران از مرز مهران بیشتر بوده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today
آخرین خبر خراسان جنوبی در سروش :
http://eitaa.com/joinchat/159514624C135faa8fb7

نسخه جديد
آگهی