رشت۲۰/ ظهر امروز ۵ تن از خبرنگاران شهر رشت با توجه به ملاقات عمومی در روز سه‌شنبه به دفتر فرماندار رشت جهت پیگیری وضعیت شورا، شهرداری و بلاتکلیفی موضوع سرپرست شهرداری رشت مراجعه نمودند.
پس از دقایقی مسئول دفتر فرماندار که از پذیرش خبرنگاران به دفتر فرماندار امتناع می‌کرد به اتاق مؤمنی زاده مراجعه کرد و مدعی شد که فرماندار رشت تمایلی به گفتگو با خبرنگاران ندارد!
پس‌ازاین اظهارات مسئول دفتر فرماندار شهرستان رشت، خبرنگاران نسبت به این رفتار اعتراض کردند و در پاسخ مسئول دفتر میر شمس مؤمنی زاده با بیان اینکه هم سن شما بنده کارمند بوده‌ام گفت: بروید از رئیس شورا بپرسید! این حق مردم است. مردمی که رأی خودشان را به یک پلو کباب می‌فروشند حقشان است چنین بلایی سرشان بیاید. ما خودمان به این‌ها رأی داده‌ایم حالا نتیجه انتخاب آنان چنین چیزی می‌شود.
گفتنی است فایل صوتی اظهارات مسئول دفتر فرماندار رشت موجود است و در صورت نیاز منتشر خواهد شد. حال باید از استاندار گیلان درخواست کرد تا به وضعیت عجیب‌وغریب شهر رشت ورود کند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today
آخرین خبر گیلان در سروش :
http://sapp.ir/Gilan.Online
آخرین خبر گیلان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/160694272Cde52459bc0

نسخه جديد
آگهی