آخرین خبر/ مدیر کل حج و زیارت فارس از صدور 72 هزار ویزا در شیراز خبر داد و گفت: تعداد پیش ثبت نامی های استان فارس هم به عدد 75 هزار نفر رسیده است و این رقم در مقابل تعداد ویزای حج تمتع کشور، رقمی قابل توجه است.
علیرضا زینلی با اشاره به اینکه تا این لحظه (لحظه مخابره خبر) 72 هزار ویزا صادر شده است،‌ به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز گفت: تعداد پیش ثبت نامی های استان فارس هم به عدد 75 هزار نفر رسیده است.
مدیر کل حج و زیارت فارس با اشاره به اینکه همه برای این کار زحمت کشیده اند و طرف عراقی هم انصافا همکاری خوبی داشته و دارد، یادآور شد: سه هزار ویزای دیگر نهایت تا فردا شب صادر می شود، امشب هم در صورت تامین برچسب ویزا از سوی طرف عراقی آن تعداد را برچسب ویزا خواهیم زد.
وی در خصوص شائبه عدم همکاری عراقی ها، گفت: روزانه پنج هزار امضا کردن برای هر کسی سخت است و ما باید خدا و انصاف را در نظر بگیریم.
زینلی ضمن تقدیر از اطلاع رسانی خبرگزاری شبستان، اضافه کرد: در بحث حج تمتع در کل کشور 86 هزار نفر اعزام می شوند اما برای اربعین به برکت حضرت سیدالشهدا (ع)، صدور ویزا برای 75 هزار نفر شکل گرفت، کار سنگین است و هم طرف عراقی و هم کارکنان سازمان حج و زیارت در این راه از جان مایه گذاشتند.
وی گفت: البته درخواست مردم افزایش خواهد داشت و ما ادامه کار صدور ویزا را ادامه خواهیم داد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان فارس را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر فارس در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAbLp_SERJkiw4dkw
آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online
آخرین خبر فارس در سروش :
http://sapp.ir/Fars.Online
آخرین خبر فارس در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/154992640C628a247913