پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان/در راستای تحکیم خانواده ها، مراکز مشاوره ازدواج برای جوانان در استان سیستان و بلوچستان افزایش خواهد یافت.
نشست دکتر رقیبی مدیر مرکز مشاوره همدلان با مقیمی معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در راستای توسعه مراکز مشاوره قبل، حین و بعد از ازدواج در محل اداره کل برگزار گردید.
معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در این نشست ضرورت مشاوره های پیش از ازدواج را یادآور شد و افزود: در این راستا معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان با همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور به ایجاد مراکز خدمات روانشناسی و مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده اقدام کرده است.
مقیمی در ادامه افزود: فرهنگ سازی عمومی در ایجاد رغبت به مشاوره قبل و بعد از ازدواج در میان جوانان جهت کاهش آمار طلاق از اولویت های معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان می باشد.
وی در این خصوص تاکید کرد: ارسال مشاوره های قبل، حین و بعد از ازدواج توسط «مرکز مشاوره همدلان» طبق فرمت وزارت ورزش و جوانان کشور، برگزاری دوره های آموزشی و کارگاههای ازدواج برای کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان زاهدان از مهم ترین فعالیت این مرکز مشاوره خواهد بود.
وی راه اندازی و توسعه مراکز مشاوره قبل و بعد از ازدواج در 4 شهرستان استان در آینده نزدیک توسط «مرکز مشاوره همدلان» در جهت کاهش آمار طلاق در بین جوانان را از گام های موثر معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل نام برد./
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در سروش :
http://sapp.ir/zahedan.online
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/163446784C56991a062c