تسنیم/با رای اعضای شورای اسلامی شهرستان کنگان ، طاها دشتی مطلق به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان انتخاب شد.
در نشست شورای اسلامی کنگان بعدازظهر امروز با رای اعضای شورای اسلامی شهرستان کنگان ، طاها دشتی مطلق به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان انتخاب شد.
رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان با تقدیر از تلاش‌های منصوری رئیس پیشین شورای اسلامی کنگان و سپاس‌گذاری از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهرستان اظهار داشت: در کنار ظرفیت شورای عالی استانها و شورای اسلامی شهر از ظرفیت بالای شورای اسلامی شهرستان کنگان نیز برای خدمت به مردم منطقه استفاده می‌شود.
دشتی مطلق افزود: در کنار ظرفیت‌های ارزشمند مردمی و همکاران شورایی‌ام ، از ظرفیت نخبگان ، ائمه جمعه ، نماینده مردم در مجلس ، فرماندار و دیگر مسئولان و دلسوزان بهره برده می‌شود.
وی با بیان اینکه شهرستان کنگان دارای ظرفیتهای بالقوه فراوانی است تصریح کرد: همه ظرفیت‌ها باید در خدمت به مردم و نظام باشند و مدیریت این ظرفیت‌ها یک ضرورت است.
دشتی مطلق از مردم به‌ویژه جوانان و فرهیختگان شهری و روستایی خواست تا با ارائه نقطه نظرات ، دیدگاهها و ارائه طریق شورای اسلامی شهرستان را برای تحقق اهداف و وظایف محوله همراهی کنند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان کنگان بیان کرد: پیگیری روند توسعه شهرستان کنگان بر اساس سند برنامه ششم توسعه و چشم انداز و افق توسعه 10 ساله شهرستان کنگان از مهمترین وظایف شورای اسلامی شهرستان است.تسنیم/
همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday
آخرین خبر بوشهر در سروش :
http://sapp.ir/Bushehr.online
آخرین خبر بوشهر در ایتا :
http://eitaa.com/joinchat/162725888C664290ea22